Телепрограма

  Понеділок 16.10   Вівторок 17.10   Середа 18.10   Четвер 19.10   П'ятниця 20.10   Субота 21.10   Неділя 22.10
06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика
06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття 06.40 Храми Прикарпаття
07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад 07.00 Дитячий хіт-парад
7.40 Дитячі мудрощі 7.40 Дитячі мудрощі 7.40 Дитячі мудрощі 7.40 Дитячі мудрощі 7.40 Дитячі мудрощі        
08.00 BamBarBia live 08.00 BamBarBia live 08.00 BamBarBia live 08.00 BamBarBia live 08.00 BamBarBia live

08.00

Моцне ТВ

08.00

Моцне ТВ

08.30 BamBarBia live 08.30 BamBarBia live 08.30 BamBarBia live 08.30 BamBarBia live 08.30 BamBarBia live

08.30

Музика

08.30

Музика

09.30

Кліпографія

09.30

Кліпографія

09.30

Кліпографія

09.30

Кліпографія

09.30

Кліпографія

09.30  Кліпографія 09.30  Кліпографія
10.00 BamBarBia live 10.00 BamBarBia live 10.00 BamBarBia live 10.00 BamBarBia live 10.00 BamBarBia live 10.00 Ранок на Телевсесвіті 10.00 Ранок на Телевсесвіті
 11.00  BamBarBia live 11.00 BamBarBia live 11.00 BamBarBia live 11.00 BamBarBia live 11.00 BamBarBia live 11.00 ...ДОДОМУ

11.00

TV Star

 12.00  BamBarBia live

12.00

BamBarBia live

12.00

BamBarBia live

12.00

BamBarBia live

12.00

BamBarBia live

12.00

д/с Будемо жити

12.00

д/с Будемо жити

13.00

13:30

Вважайко

Речі до речі

13.00

13.30

Вважайко

Речі до речі

13.00

13.30

Вважайко

Речі до речі

13.00

13.30

Вважайко

Речі до речі

13.00

13.30

Вважайко

Речі до речі

13:00

13:30

Вважайко

Речі до речі

13:00

13:30

Вважайко

Речі до речі

14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 Огляд світових подій 14.00 Огляд світових подій
                           
15.00 Х/Ф Камінний хрест 15.00 Х/Ф Лісова пісня 15.00 Х/Ф Олекса Довбуш 15.00 Х/Ф Така пізня така тепла осінь 15.00 Х/Ф Білий птах з чорною ознакою 15.00 Х/Ф Вавілон хх 15.00 Х/Ф Земля
                           

16.40

Дитячі мудрощі

16.40

Дитячі мудрощі

16.40

Дитячі мудрощі

16.40

Дитячі мудрощі

16.40

Дитячі мудрощі

 

 

 

 

17.00

Феєрія Мандрів

17.00

Феєрія Мандрів

17.00

Феєрія Мандрів

17.00

Феєрія Мандрів

17.00

Феєрія Мандрів

17:00 Шанс бути жінкою 17:00 ...ДОДОМУ

18.00

д/с Будемо жити

18.00

Суб'єктив

18.00

д/с Будемо жити

18.00

Суб'єктив

18.00

18.30

д/с Будемо жити

Огляд світових подій

18.00

18.30

д/с Будемо жити

Огляд світових подій

18.00

18.30

д/с Будемо жити

Огляд світових подій

19.00 д/с "7 чудес України" 19.00 Шанс бути жінкою 19.00 д/с "7 чудес України" 19.00 д/с "7 чудес України" 19.00 Шанс бути жінкою 19.00 д/с "7 чудес України" 19.00 д/с "7 чудес України"

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

20.00

Дитячий хіт-парад

21.00

21.40

Феєрія Мандрів

Вата ТВ

21.00

21.40

Суб'єктив

Вата ТВ

21.00

21.40

Феєрія Мандрів

Вата ТВ

21.00

21.40

Суб'єктив

Вата ТВ

21.00

21.40

Феєрія Мандрів

Вата ТВ

21.00

Феєрія Мандрів

21.00

Феєрія Мандрів

22.00 "Музична обойма" 22.00 "Музична обойма" 22.00 "Музична обойма" 22.00 "Музична обойма" 22.00 "Музична обойма"  22.00 Хіт-парад FM-TV  22.00 Хіт-парад FM-TV
23.00 Х/Ф Лісова пісня 23.00 Х/Ф Олекса Довбуш 23.00 Х/Ф Така пізня така тепла осінь 23.00 Х/Ф Білий птах з чорною ознакою 23.00 Х/Ф Вавілон хх 23.00 Х/Ф Земля 23.00 Х/Ф Камінний хрест
00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ 00.30 Моцне ТВ
01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор 01.00 Суб'єктив повтор
02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор
03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів 03.00 Феєрія мандрів
04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті  Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор 04.00 Ранок на Телевсесвіті Повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор

05.20

VA production life повтор