Телепрограма

  Понеділок 29.06   Вівторок 30.06   Середа 01.07   Четвер 02.07   П'ятниця 03.07   Субота 04.07   Неділя 05.07
06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика 06.00 Музика
07.00 Дитячі мудрощі 07.00 Дитячі мудрощі 07.00 Дитячі мудрощі 07.00 Дитячі мудрощі 07.00 Дитячі мудрощі 07.00 Дитячі мудрощі 07.00 Дитячі мудрощі
07.05 Батьківські поради 07.05 Батьківські поради 07.05 Батьківські поради 07.05 Батьківські поради 07.05 Батьківські поради 07.05 Батьківські поради 07.05 Батьківські поради
07.15 Фанні кідс 07.15 Фанні кідс 07.15 Фанні кідс 07.15 Фанні кідс 07.15 Фанні кідс 07.15 Фанні кідс 07.15 Фанні кідс
07.25 Речі до речі 07.25 Речі до речі 07.25 Речі до речі 07.25 Речі до речі 07.25 Речі до речі 07.25 Речі до речі 07.25 Речі до речі
07.45 11 хвилин з … 07.45 11 хвилин з … 07.45 11 хвилин з … 07.45 11 хвилин з … 07.45 11 хвилин з … 07.45 11 хвилин з … 07.45 11 хвилин з …
08.00 Суб'єктив 08.00 Суб'єктив 08.00 Суб'єктив 08.00 Суб'єктив 08.00 Суб'єктив 08.00 Суб'єктив 08.00 Суб'єктив
08.40 Вікно в Америку 08.45 Час-Тайм 08.45 Час-Тайм 08.45 Час-Тайм 08.45 Час-Тайм 08.45 Час-Тайм 08.45 Час-Тайм
09.00 д/ф Мандри 09.00 д/ф Мандри 09.00 д/ф Мандри 09.00 д/ф Мандри 09.00 д/ф Мандри 09.00 д/ф Мандри 09.00 д/ф Мандри
10.00 Х/Ф "Нові пригоди янкі при дворі короля Артура 2 сер." 10.00 Х/Ф "Оберігай мене, мій талісман" 10.00 Х/Ф "Поки є час" 10.00 Х/Ф "Розсмішіть клоуна 1 сер." 10.00 Х/Ф "Розсмішіть клоуна 2 сер." 10.00 Ранок з Христиною Сливкою 10.00 Ранок з Христиною Сливкою
                    11.00 Дитячий ранок онлайн 11.00 Дитяча супермодель УкраїниДитяча супермодель України
                    11.15 ТМ Діаманіт 11.15 ТМ Діаманіт
11.30 ТМ Діаманіт 11.30 ТМ Діаманіт 11.30 ТМ Діаманіт 11.30 ТМ Діаманіт 11.30 ТМ Діаманіт 11.30 Кулінарне шоу з Богданою Різник 11.30 Смачно готуємо вдома з Марком Тікус
12.00 ТМ Діаманіт 12.00 ТМ Діаманіт 12.00 ТМ Діаманіт 12.00 ТМ Діаманіт 12.00 ТМ Діаманіт 12.00 ТМ Діаманіт 12.00 ТМ Діаманіт
12.15 д/ф "Дружба по-російськи" 12.15 д/ф "Жива УПА. Орест" 12.15 д/ф "Лукаве людобуйство ч.1" 12.15 д/ф "Лукаве людобуйство ч.2" 12.15 д/ф "Пліч-о-пліч Вознесенськ" 12.15 Шанс бути жінкою 12.15 Шанс бути жінкою
13.00 ТМ Діаманіт 13.00 ТМ Діаманіт 13.00 ТМ Діаманіт 13.00 ТМ Діаманіт 13.00 ТМ Діаманіт 13.00 ТМ Діаманіт 13.00 ТМ Діаманіт
13.15 Музика 13.15 Музика 13.15 Музика 13.15 Музика 13.15 Музика 13.15 Музика 13.15 Музика
13.45 ТМ Діаманіт 13.45 ТМ Діаманіт 13.45 ТМ Діаманіт 13.45 ТМ Діаманіт 13.45 ТМ Діаманіт 13.45 ТМ Діаманіт 13.45 ТМ Діаманіт
14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 д/с "7 чудес України" 14.00 Огляд світових подій 14.00 Огляд світових подій
14.30 Вата ТВ 14.30 Вата ТВ 14.30 Вата ТВ 14.30 Вата ТВ 14.30 Вата ТВ 14.30 KingDom Hunter 14.30 KingDom Hunter
15.00 ТМ Діаманіт 15.00 ТМ Діаманіт 15.00 ТМ Діаманіт 15.00 ТМ Діаманіт 15.00 ТМ Діаманіт 15.00 ТМ Діаманіт 15.00 ТМ Діаманіт
15.15 ОСТАННЯ БАРРИКАДА 15.15 ОСТАННЯ БАРРИКАДА 15.15 ОСТАННЯ БАРРИКАДА 15.15 ОСТАННЯ БАРРИКАДА 15.15 ОСТАННЯ БАРРИКАДА 15.15 ВИСНОВКИ 15.15 ВИСНОВКИ
16.25 Дитячі мудрощі 16.25 Дитячі мудрощі 16.25 Дитячі мудрощі 16.25 Дитячі мудрощі 16.25 Дитячі мудрощі 16.25 Дитячі мудрощі 16.25 Дитячі мудрощі
16.30 Батьківські поради 16.30 Батьківські поради 16.30 Батьківські поради 16.30 Батьківські поради 16.30 Батьківські поради 16.30 Батьківські поради 16.30 Батьківські поради
16.40 Фанні кідс 16.40 Фанні кідс 16.40 Фанні кідс 16.40 Фанні кідс 16.40 Фанні кідс 16.40 Фанні кідс 16.40 Фанні кідс
16.50 Речі до речі 16.50 Речі до речі 16.50 Речі до речі 16.50 Речі до речі 16.50 Речі до речі 16.50 Речі до речі 16.50 Речі до речі
17.00 ТМ Діаманіт 17.00 ТМ Діаманіт 17.00 ТМ Діаманіт 17.00 ТМ Діаманіт 17.00 ТМ Діаманіт 17.00 ТМ Діаманіт 17.00 ТМ Діаманіт
17.15 д/ф Мандри 17.15 д/ф Мандри 17.15 д/ф Мандри 17.15 д/ф Мандри 17.15 д/ф Мандри 17.15 д/ф Мандри 17.15 д/ф Мандри
17.45 ТМ Діаманіт 17.45 ТМ Діаманіт 17.45 ТМ Діаманіт 17.45 ТМ Діаманіт 17.45 ТМ Діаманіт 17.45 ТМ Діаманіт 17.45 ТМ Діаманіт
18.00 Додому 18.00 Додому 18.00 Додому 18.00 Додому 18.00 Додому 18.00 Шанс бути жінкою 18.00 Шанс бути жінкою
19.00 ТМ Діаманіт 19.00 ТМ Діаманіт 19.00 ТМ Діаманіт 19.00 ТМ Діаманіт 19.00 ТМ Діаманіт 19.00 ТМ Діаманіт 19.00 ТМ Діаманіт
19.30 11 хвилин з … 19.30 11 хвилин з … 19.30 11 хвилин з … 19.30 11 хвилин з … 19.30 11 хвилин з … 19.30 11 хвилин з … 19.30 11 хвилин з …
20.00 ТМ Діаманіт 20.00 ТМ Діаманіт 20.00 ТМ Діаманіт 20.00 ТМ Діаманіт 20.00 ТМ Діаманіт 20.00 ТМ Діаманіт 20.00 ТМ Діаманіт
20.15 Музика 20.15 Музика 20.15 Музика 20.15 Музика 20.15 Музика 20.15 KingDom Hunter 20.15 KingDom Hunter
21.00 ТМ Діаманіт 21.00 ТМ Діаманіт 21.00 ТМ Діаманіт 21.00 ТМ Діаманіт 21.00 ТМ Діаманіт 21.00 ТМ Діаманіт 21.00 ТМ Діаманіт
21.15 Суб'єктив 21.15 Суб'єктив 21.15 Суб'єктив 21.15 реалити-шоу "Львы TMS. Путь чемпиона" 21.15 Суб'єктив 21.15 реалити-шоу "Львы TMS. Путь чемпиона" 21.15 Суб'єктив
21.50 Вата ТВ 21.50 Вата ТВ 21.50 Вата ТВ     21.50 Вата ТВ 22.00 Міжнародний професійний турнір по ММА-9 21.45 Міжнародний професійний турнір по ММА-9
22.10 Хіт-парад FM-TV 22.10 Хіт-парад FM-TV 22.10 Хіт-парад FM-TV 22.10 Хіт-парад FM-TV 22.10 Хіт-парад FM-TV        
22.45 Час-Тайм 22.45 Час-Тайм 22.45 Час-Тайм 22.45 Час-Тайм 22.45 Час-Тайм        
23.00 11 хвилин з … 23.00 11 хвилин з … 23.00 11 хвилин з … 23.00 11 хвилин з … 23.00 11 хвилин з …        
23.15 ТМ Діаманіт 23.15 ТМ Діаманіт 23.15 ТМ Діаманіт 23.15 ТМ Діаманіт 23.15 ТМ Діаманіт 23.15 ТМ Діаманіт 23.15 ТМ Діаманіт
23.30 Х/Ф "Капітан Фракасс 1 сер." 23.30 Х/Ф "Капітан Фракасс 2 сер." 23.30 Х/Ф "Лісова Пісня. Мавка" 23.30 Х/Ф "Миргород та його мешканці 1 сер." 23.30 Х/Ф "Миргород та його мешканці 2 сер." 23.30 Міжнародний професійний турнір по ММА-9 23.30 Міжнародний професійний турнір по ММА-9
01.30 Суб'єктив 01.30 Суб'єктив 01.30 Суб'єктив 01.30 Суб'єктив 01.30 Огляд світових подій 01.30 Огляд світових подій 01.30 Огляд світових подій
02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Сканер Кочеткова повтор 02.00 Х/Ф "Розсмішіть клоуна 1 сер." 02.00 Х/Ф "Ярослав мудрий 1 сер."
03.00 VA production life повтор 03.00 VA production life повтор 03.00 VA production life повтор 03.00 VA production life повтор 03.00 VA production life повтор 03.00 Х/Ф "Розсмішіть клоуна 2 сер." 03.00 Х/Ф "Ярослав мудрий 2 сер."
04.00 Ранок з Христиною Сливкою Повтор 04.00 Ранок з Христиною Сливкою Повтор 04.00 Ранок з Христиною Сливкою Повтор 04.00 Ранок з Христиною Сливкою Повтор 04.00 Ранок з Христиною Сливкою Повтор 04.00 Ранок з Христиною Сливкою Повтор 04.00 Ранок з Христиною Сливкою Повтор
05.00 Дитячий хіт парад повтор 05.00 Дитячий хіт парад повтор 05.00 Дитячий хіт парад повтор 05.00 Дитячий хіт парад повтор 05.00 Дитячий хіт парад повтор 05.00 Дитячий хіт парад повтор 05.00 Дитячий хіт парад повтор